Goma te veres 225/50/R17

Shitet nga: Besniki 22 Nën 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te veres te ruajtura mire..per me shum shih fotot ose tel...flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim