Goma te veres 225/55/16

Shitet nga: Vali 02 Mar 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

175 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te veres 225/55/16 jan shum pak te perdorura, thuaj se te reja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim