Goma te veres 235/55/18 viti 2012, firma Yokoh..

Shitet nga: Miki 24 Pri 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 goma te veres 235/55/18 shume te mira viti 2012, firma Yokohama.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim