Goma te veres me fellne

Shitet nga: Blerim 16 Shk 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma shum te mira te reja te veres me fellne alumini per golf 3

Vib: +37744384276
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim