Goma te veres

Shitet nga: Edonis 10 Pri 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma shum te mira 195.55.R16 shiten shum lir
PA FELLNE PA FELLNE PA FELLNE VETEM GOMAT
Thirr ne viber +37745314479
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim