Goma te veres

Shitet nga: xxx 08 Pri 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te veres 195 65 15 viti i prodhimit 2014
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim