Goma te veres

Shitet nga: Nexhi 11 Mar 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitje e gomave te veres 205/55/16 vit 2013 te ardhura nga zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim