Goma vere Kumho

Shitet nga: Shaip 09 Pri 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet me gjith goma
Nr 18 te pershtatshme per audi A6
Gomat jan te reja 3-at
Nje gome e demtuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim