Goma veres 20she 4 copa 275/45 20

Shitet nga: Shpend 03 Pri 01:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
I kam pas ne audi Q7 i kam perdore vetem 2000km me kto goma jan pothuajse te reja
Prishtine Veternik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim