Goma

Shitet nga: Goma fellne x5 27 Shk 08:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 225 50 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim