Goma

Shitet nga: egzoni 08 Mar 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma njojt 205.55.16 continental te mira te veres qmimi 160e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim