Goma

Shitet nga: samir 05 Pri 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 goma me fellne bbs - 195/50R15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim