Goma

Shitet nga: fatoni 17 Pri 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES GOMA TE FERES 195 65 15 ME MARVESHJE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim