Goma

Shitet nga: Ali 13 Sht 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten goma me felge te posa ardhura nga zvicrra te reja 165/17 qmimi sipas marvehjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim