Goma

Shitet nga: Doni 27 Tet 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma Michelin Alpin 205 50 16 ja te dimrit jan shum te mira 4 copa te njejta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim