Goma

Shitet nga: Skenda 29 Tet 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma Michelin Alpin te dimrit shum te mira 205 50 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim