Goma

Shitet nga: Goma 02 Nën 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Prishtinë
Shes gomat 175/65R14 shum te mira dhe te ruajtura nga Zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim