Goma

Shitet nga: Kastriot 11 Nën 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 Goma te reja 17-shtatumdhetshe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim