Goma

Shitet nga: Lidaf 12 Nën 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat 225/40/16w.4 goma te mira. Tel apo viber 045676579
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim