Goma

Shitet nga: mustafa 17 Nën 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me profil 13 poashtu edhe gomat se bashku me to
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim