Goma

Shitet nga: Burim 22 Nën 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma per Xhipa
P245/65 R 17 105M+S
265/70 R17 121-118MS etj.
Gjithsej jan 16 Goma
4 Copa 90 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim