Goma

Shitet nga: Besim 29 Nën 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te dimrit NEXEN , Made in Korea 175/70R13 82 T M+S. Mund te na telefononi edhe permes viber +37744878564
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim