Goma

Shitet nga: Jeton 03 Dhj 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat me bandash r14 165/70 per wv
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim