Goma

Shitet nga: Bb 03 Dhj 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Gomat per dimer 145-80-13 qmimi dy goma 35euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim