Goma

Shitet nga: Goma 14 Dhj 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   110 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat profil 195-50-15 shiten komplet ose vetem 2 copa te sapo ardhura nga zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim