Goma

Shitet nga: halil 12 Jan 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
(14) me bandasha 1 muj te perdoruna
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim