Goma

Shitet nga: Fahri 23 Jan 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes kater goma ver dimer jan ne gjendje shum tmir çmimi 55euro copa ose me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim