Goma

Shitet nga: Skenda 07 Mar 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma me fellne
225/45/17
Qmimi Fix
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim