Goma

Shitet nga: lorik 09 Mar 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma te veres 195,65,15 me bandash
Gomat jan dy muaj te perdorura po ashtu edhe bandasht jan te ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim