Goma

Shitet nga: ...... 15 Mar 07:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet per pasat edhe golf 5 me goma tmira 2 jan te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim