Goma

Shitet nga: goma 03 Pri 00:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes dy goma m+s dhe dy per ver 185/60/14 me bandash
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim