Goma

Shitet nga: Besnik 20 Pri 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma255/45Z/R20
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim