Goma

Shitet nga: Besnik 20 Pri 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 225/55/R16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim