Goma195/65/15 ms

Shitet nga: fatos 14 Nën 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan te impirtuar ngs zvicera
Shum pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim