Goma215/75-16 C

Shitet nga: dardan 03 Krr 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat 215/75-16C continental 4cop. ne gjendje shume te mire me profil 1 cm te ardhura nga CH
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim