Gomat + fellnet .BMW.NR 16..te reja nga zvicrra

Shitet nga: vullnet 09 Nën 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan origjinal per bmw jan te reja pa perdor kurr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim