Gomat orgjinal t WW Golf 6 viti 2014 -12

Shitet nga: Golf 6 09 Pri 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat bandasha kapaka 195/65 R 15 Michelin te ardhura nga gjermania viti 2014 shum pak te perdorura .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim