Gomat 14 te veres

Shitet nga: Petrit 02 Shk 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma te veres 14 vetem 3 muaj te perdorura.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim