Gomat 16-she

Shitet nga: Lumi 07 Jan 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jane 205x55x16-she
Te bartura ne muajin dhjetor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim