Gomat 16

Shitet nga: xxxx 10 Tet 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat 16 shum te mira dhe te ruajtura per volkswagen te ardhura nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim