Gomat 16

Shitet nga: hdjd 21 Tet 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat 16 shum te mira nga Zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim