Gomat 185/60 R14 M+S

Shitet nga: Goma 31 Tet 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Me bandasha per vw audi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim