Gomat 185/65/14

Shitet nga: goma 13 Nën 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat 4 copa te mira nga gjermanija 185/65/14 qmimi I volitshum 85 eu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim