Gomat 195.65.15 M+S FULLDA

Shitet nga: isa 25 Sht 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Qmimi komplet me fellne 250 euro Fixxxxxx Qmimi vetum per fellne 160 euro Fixxx..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim