Gomat 2 copa 2005 60 R 16 2 COPA 175 70R 13

Shitet nga: toni 28 Mar 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
2 GOMA JAN 205 60 R 16
2 GOMA JAN 175 70 R 13
2 GOMA JAN 165 60 R 13
10 EURO NJE GOME ,JANE NE GJENDJE TE RREGULLT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim