Gomat 205/40/16

Shitet nga: Lidaf 18 Nën 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat 205/40/16 me fellge alu per fiat apo golf me 4 shrafa,bira.tel apo viber 045676579
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim