Gomat 205 55 16

Shitet nga: hhsb 21 Tet 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat 205 55 16 nga Zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim