Gomat 205/55 R16 M+S

Shitet nga: xxxx 28 Nën 01:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat 205/55 R16 jon shum te mira edhe me qmim te volitshem 044840167 ose viber +38649840167 pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim