Gomat 215-55-17 te veres

Shitet nga: xxx 07 Nën 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat 215-55-17 te veres mundesi ndrrime me guma 16she te veres per meshum info kontakto ne 044-152-934 dhe 049-701-431 she ne viber +37745336187
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim