Gomat 225/45/17 2 copa 25 euro

Shitet nga: toni 18 Nën 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 2 goma Te perdorura 225/45/17 me qmim Te lire 25 euro Te dyjat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim